Wyniki wyszukiwania

  • Orient and Art

   Wyroby orientalne, które prezentujemy w Orient and Art są dziełem mistrzów rękodzielnictwa i przywozimy je prosto z najsłynniejszych orientalnych bazarów. Wyroby rodem z Orientu często stają się także źródłem inspiracji do naszej autorskiej twórczości. Wiele motywów w przygotowywanej przez nas mozaice, witrażu, decoupage'u i malarstwie zaczerpnęliśmy ze wzorów i technik Orientu. Nasze regularne wizyty na bazarach i kontakty z artystami w Isfahanie, Szirazie, Bucharze czy Samarkandzie stają się okazją do wypatrzenia i sprowadzenia do Polski wyjątkowych towarów. Tak jak wspomnieliśmy, w Azji nawiązujemy współpracę z rzemieślnikami i artystami, którzy nas zainspirują, a później owoce tej współpracy prezentujemy w naszym sklepie internetowym. Dużą część naszego asortymentu stanowią także wyroby koczowników - to oryginalne prace misternie wykonywane za pomocą bardzo prostych narzędzi. Co istotne, moda na sztukę etniczną nie przemija - warto zatem odwiedzać nasz sklep!

    

   Rękodzieło krajowe to nasz wyrób własny, głównie witrażownictwo, mozaika i inne wyroby witrażowe – przede wszystkim lampy i biżuteria. Jak już zostało wspomniane, inspirujemy się Orientem, ale także tym, co jest dookoła nas. Wciąż otwieramy się na nowe kierunki i rozszerzamy nasz asortyment. Nieobce są nam również najnowsze trendy i nowoczesny design. Nasze wyroby z pewnością zaskoczą Was swym pięknem i oryginalnością, dzięki czemu ozdobią Wasze mieszkania w niezwykły sposób.

    

   Prowadzimy sklep Orient and Art z prawdziwą pasją - produkty krajowe to zazwyczaj nasze dzieło. Jesteśmy jednak również otwarci na współpracę z innymi artystami, którzy tworzą ciekawie – chętnie poznamy i wypromujemy ich wyroby na łamach sklepu Orient and Art. Gorąco zapraszamy do współpracy wszystkich rękodzielników!

    

   Klientom życzymy udanych zakupów!

 • Zobacz wszystkie | str:
 
 
orient  rękodzieło  mozaika  witraż  bizuteria  naszyjniki  biżuteria etniczna  sklep internetowy  ozdoby  sztuka artystyczna  design  wystrój wnętrz  prezent  decoupage  szkło  grafika